Nabídka našich služeb


REALIZACE STAVBY KRBŮ, KACHLOVÝCH KAMEN A SPORÁKŮ

  • VENKOVNÍ (GRILOVACÍ) krby - stavíme je ze šamotových cihel, jako pojivo používáme moderní zárové malty .
  • VNITŘNÍ krby - zde se klient může rozhodnout mezi obezdívkou krbové vložky(tplovzdušná krbová vložka nebo teplovodní krbová vložka) nebo klasickým otevřeným krbem s ohništěm z šamotových cihel.
  • TEPLOVZDUŠNÉ ROZVODY - toto je možné u vnitřních vložkových krbů a je to vhodné k vytápění ostatních místností sousedících místností osazenou krbem. Rozvody pak jsou samotížné (dopravní cesta topného media není delší než 4m) nebo nucené (za použití ventilátoru). Další možné využití tepla vzniklého v krbové vložce je instalace teplovodního výměníku do hlavy krbové vložky, čímž lze získat teplo do stávajícího teplovodního okruhu navíc, což je určitě výhodou .
  • AKUMULACE TEPLA - velice příjemným způsobem vytápění je použití technologie akumulace a následného vysálání tepla. Díky materiálům, které jsou schopny naakumulovat v sobě teplo, je možné doma prodloužit tepelnou pohodu na mnohem delší dobu. Typickým příkladem použití této technologie jsou akumulační kamna, které díky použitým akumulačním materiálům jsou schopny sálat teplo ještě dlouho po vyhasnutí plamene. Dalším způsobem je akumulace tepla do vody, kde je systém vybaven akumulační nádrží, ve které se teplo shromažďuje, a pak se rozděluje do stávajících systémů dle potřeby.

Dále provádíme pravidelné servisní prohlídky , údržbu a čištění spotřebičů. Pravidelně udržované topidlo Vám bude sloužit mnohem déle. Údržbu objednávejte na 604 629 000.

Nemáte komín a přesto chcete krb?
I to je možné! V objektech, kde se nepočítalo se stavbou krbu, nebo ve starých objektech, kde je nevyhovující komín, instalujeme lehké, nerezové trojsložkové komíny . Takže i Vy můžete mít svůj krb.

V případě, že komín máte a nejste si jisti jeho technickou způsobilostí k napojení spotřebiče, můžete vše konzultovat s firmou PROkomín.cz, která je schopna Vám pomoci se všemi problémy s Vaším komínem (frézování, vložkování, čištění, stavba nových systémových komínů).

POSTUP PŘI STAVBĚ VAŠEHO KRBU

  • konzultace, zaměření
  • cenová nabídka, plán
  • stavba
  • předání

Práce trvají 3 - 5 dní. Chcete ušetřit energii? Potřebuje výhodně nakoupit jednotlivé díly pro Váš krb? Chcete topit úsporně?