Vítejte na webu Krbycz.com


Vítejte na kamnářském webu KRBYCZ.com

Pokud Vám zde něco chybí navštivte www.kamna-i-krby.cz

Pro aktualní nabídku spotřebičů navštivte http://www.praha-krby.cz/

návrhy a realizace krbů | Krbycz.com

Oheň provází člověka od nepaměti. Pomáhá mu , dává mu pocit bezpečí , klidu , pohody. Své okolí naplňuje hřejivým pocitem.

Pokud i Vy si chcete vychutnávat tento pocit ve Vašem domově , stačí nás pouze kontaktovat a my na základě Vašich požadavků a našich zkušenností zvolíme vhodný spotřebič pro dannou situaci a onen spotřebič Vám postavíme.

Díky správně zvolenému spotřebiči můžete mít rychlé teplo ve Vašem rekreačním objektu( lehká kamna , sálavý krb , teplovzdušný krb). , pernamentní zdravé sálavé teplo v rodinném domečku (akumulační krb , polotěžká kamna , těžká kamna) a nebo si navodit příjemnou atmosféru s romantickým praskáním dřeva v otevřeném krbu. Když Vás ve staré chalupě přepadnou nostalgické vzpomínky na babičku u sporáku , rádi Vám ho postavíme tak , aby buchty chutnaly stejně jako od ní.

Již řadu let se snažíme plnit přání zákazníka a vyhovět jeho požadavkům na topení . Každý požadavek realizujeme jako indiviuální projekt tak , aby bylo dosaženo jeho maximálního uspokojení za předpokladu respektování fyzikálních zákonů.

Po analýze zákazníka a následném doporučení optimálního řešení konstrukce spotřebiče je možné vybírat mezi krby a kamny. V případě venkovních objektů se většinou jedná o grilovací centra ( otevřené ohniště je možno spojit s udírnou atd.)

Kamna a krby stavíme po celé České republice.

K dnešnímu dni máme více než 700 úspěšných realizací.

Svým přístupem ke kaanářskému řemeslu chceme ukázat , že dnešní kamnář nestaví pouze několik typů topidel . Je to fundovaný , vzdělaný a zodpovědný řemeslník , který navrhuje , dimenzuje a staví individuální topidla.

Vítá Vás Tomáš MATĚJKA a doufám ,že zde naleznete informace , které Vás povedou ke správné volbě spotřebiče , který naplní Vaše estetické představy i technické požadavky.

návrhy a realizace krbů | Krbycz.com návrhy a realizace krbů | Krbycz.com návrhy a realizace krbů | Krbycz.com návrhy a realizace krbů | Krbycz.com návrhy a realizace krbů | Krbycz.com

Facebook